Zasilamy Twój biznes i przyszłość od 15 lat.

Grupa Polwind powstała w roku 2003. Tworząc spółki celowe zrealizowała i realizuje "od A do Z" projekty farm wiatrowych o łącznej mocy 250 MW oraz projekty farm fotowoltaicznych do 1 MW o łącznej mocy 200 MW.

Naszą kadrę stanowią menedżerowie, inżynierowie i projektanci od lat specjalizujący się w inwestycjach związanych z energetyką wiatrową.

Dzięki ciągłej współpracy z najlepszymi producentami turbin i wykonawcami prac inwestycyjnych obserwujemy tendencje i kierunki rozwoju w branży, a co za tym idzie, stosujemy doskonalsze i optymalne technologie.

Kluczowym elementem powodzenia realizacji naszych projektów jest strategia działań oparta na wiedzy i doświadczeniu ludzi w nie zaangażowanych, właściwym rozumieniu potrzeby rozwoju oraz poszanowaniu zasad współistnienia różnych grup interesów.

Bardzo ważną ideą funkcjonowania grupy jest to, by w klimacie zrozumienia i akceptacji szerzyć wśród ludzi świadomość ekologiczną oraz przekonanie, że inwestycje w odnawialne źródła energii są szansami na trwały rozwój regionów.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od piętnastu lat z dużym doświadczeniem korporacyjnym działamy w obszarze inwestowania w Odnawialne Źródła Energii.

MANAGER'S MANAGEMENT

Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznie i biznesowo, zaangażowanych we współpracę z klientami.

Zrealizowane projekty

Dbamy o najwyższą możliwą opłacalność przygotowywanych przez nas projektów w połączeniu z ich najwyższą jakością.

Kompleksowość

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z realizowanymi projektami, aby maksymalnie uprościć proces inwestycyjny.

Rozwiązania O&M

Wraz z portfelem projektów oferujemy również profesjonalne wsparcie serwisowe po uruchomieniu inwestycji.

Międzynarodowe doświadczenie

Działamy na rynkach międzynarodowych, mogąc realizować projekty w takich krajach jak Gruzja, Mołdawia, Rumunia i innych.

ul. Włodarzewska 4/9,
02-384 Warszawa, Poland
phone: +48 22 257-88-29