• Słońce
  Wiatr
  Energia

  Grupa Polwind to pewny i godny zaufania partner biznesowy na polskim rynku. Dbając o potrzeby klientów, pomagamy w podjęciu decyzji inwestycyjnych związanych w energię słoneczną i wiatrową jako lokatą na kolejne dziesięciolecia

 • Słońce
  Wiatr
  Energia

  Grupa Polwind to pewny i godny zaufania partner biznesowy na polskim rynku. Dbając o potrzeby klientów, pomagamy w podjęciu decyzji inwestycyjnych związanych w energię słoneczną i wiatrową jako lokatą na kolejne dziesięciolecia

Zasilamy Twój biznes i przyszłość od 15 lat.

Grupa Polwind łączy doświadczenie, umiejętności i wiedzę w sektorze energii odnawialnej - doradzamy w zakresie inwestycji w energię odnawialną, w tym rozwiązań w zakresie energii słonecznej, wiatrowej i ich eksploatacji i utrzymania.

 

Sprawdź naszą prezentację

Oglądaj

0

Rok założenia

+

Moc wytworzona (MW)

+

Projekty zrealizowane

+

Obecność w krajach

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od piętnastu lat z dużym doświadczeniem korporacyjnym działamy w obszarze inwestowania w Odnawialne Źródła Energii.

MANAGER'S MANAGEMENT

Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznie i biznesowo, zaangażowanych we współpracę z klientami.

Zrealizowane projekty

Dbamy o najwyższą możliwą opłacalność przygotowywanych przez nas projektów w połączeniu z ich najwyższą jakością.

Kompleksowość

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z realizowanymi projektami, aby maksymalnie uprościć proces inwestycyjny.

Rozwiązania O&M

Wraz z portfelem projektów oferujemy również profesjonalne wsparcie serwisowe po uruchomieniu inwestycji.

Międzynarodowe doświadczenie

Działamy na rynkach międzynarodowych, mogąc realizować projekty w takich krajach jak Gruzja, Mołdawia, Rumunia i innych.

 • Pragniemy przekazać rekomendację współpracy Grupie Polwind. Spółka Polwind Sp. z o.o. występowała dla nas jako zastępca inwestycyjny przy projekcie budowy farmy fotowoltaicznej o mocy 2MW. Co jest dla nas niezmiernie istotne, współpraca między naszymi firmami odbywała się atmosferze profesjonalizmu.
  Polecamy Grupę Polwind jako rzetelnego partnera biznesowego. - Olga Nocoń, Prezes Zarządu @ Bisteq
 • Grupa Polwind została przez nas wybrana jako partner podczas przygotowania projektów dla łącznie 10MW farm fotowoltaicznych. Ich wieloletnie doświadczenie w inwestycjach dotyczących energii odnawialnej oraz kompetentna i wykwalifikowana załoga została przez nas bardzo wysoko oceniona. Możemy otwarcie polecić profesjonalizm pracowników zaangażowanych w nasze projekty. - Tomasz Stopyra, Business Development Manager @ Renesola Polska
 • Wspólnie z Grupą Polwind w latach 2011-2012 prowadziliśmy projekt budowy dwóch inwestycji OZE o mocy 0,8 oraz 4,5 MW. Prowadzony projekt był pełen wyzwań, jednak dzięki wspólnemu zaangażowaniu prowadzony projekt zakończył się sukcesem. W związku z tym, oraz przez wzgląd na wzorową współpracę oraz profesjonalizm pracowników rekomendujemy Grupę Polwind jako godnego zaufania, profesjonalnego partnera. - Jarosław Lichocki, Prokurent, MAX-ENERGO Sp.z o.o.

Mapa naszych inwestycji

Wykaz projektów zrealizowanych przez Grupę POLWIND w latach 2015-2018.

  Projekty zaawansowane

  Pozostałe projekty

Aktualności

ul. Włodarzewska 4/9,
02-384 Warszawa, Poland
phone: +48 22 257-88-29